Lázně u nás

15. října 2007 v 14:22 |  Místní lázně

Lázně Dolní Lipová

byly založeny Johannem Schrothem v roce 1829 a v roce 1840 oficiálně povoleny dekretem dvorské kanceláře ve Vídni. Po II. světové válce byly znárodněny a v roce 1992 pak zakoupeny společností SCHROTH, spol. s r. o.. Cílem společnosti je obnovit u nás bez účasti zahraničního kapitálu 150-letou tradici léčebné kúry podle Johanna Schrotha, v minulosti velmi oblibenou pro své léčebné výsledky, a realizovat moderní balneoterapii.
Léčba kožních onemocnění
Léčba obezityLéčba pohybového systému
Komplexní účinek klimatu, dietoterapie, moderní fototerapie a psychoterapeutického přístupu všech zaměstnanců. Nově možnost rozšíření léčby o speciální pohybový program pro léčbu nadváhy a obezity.
ve většině případů hrazena zdravotními pojišťovnami
Nový efektivní program pro léčbu nadváhy a obezity. Základní pilíře tvoří dietoterapie a vědecky podložená pohybová léčba zaměřená na přednostní spalování tuků. Vše doplněno širokou škálou relaxačních procedur dle vlastního výběru.
léčba dětské obezity hrazena zdravotními pojišťovnami
Cílená individuální terapie pohybového systému, na základě komplexního kineziologického rozboru. Stanovení optimálního nemedikamentózního postupu v léčbě. Vyšetření i terapie prováděna předními odborníky v oboru rehabilitace.
léčba funkčních poruch pohybového systému pro samoplátce
Více info:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr K. Petr K. | Web | 9. října 2013 v 11:14 | Reagovat

Ty fotky už máte nefunkční, nemáte je někde uloženy, že byste je nahrála znovu, abychom se na ně mohli podívat? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama